ASAP JUNIOR

Dynamiczne kursy językowe dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Dzieciom gwarantujemy naukę w małej grupie, doskonałe podręczniki, doświadczonego lektora i odrobinę rozrywki (rapy dla młodego lingwisty, elementy dramy itp.). Pracujemy w oparciu o specjalne podręczniki dla prywatnych szkół językowych- oferują one więcej materiału i przeznaczone są do intensywnych programów nauczania języka. Urozmaicenie lekcji zapewniają wycinane książeczki, DVD, CD – ROM, karty obrazkowe, plakaty oraz zajęcia z tablicą interaktywną.

Rodzicom zapewniamy rzetelną, miarodajną informację o postępach ich pociechy w postaci semestralnych raportów uwzględniających obecności i nieobecności, jakość prac domowych, wyniki testów itp.

Proponujemy również przygotowanie dzieci do egzaminów Cambridge ESOL – tzw. Young Learners (poziomy STARTERS, MOVERS oraz FLYERS), co pozwala motywować dzieci do wysiłku, a rodzicom daje możliwość sprawdzenia, na ile ich latorośl przykłada się do nauki.

Zdanie obiektywnego, międzynarodowego egzaminu na tym poziomie być może nie gwarantuje przyjęcia na Oxford, ale daje poczucie satysfakcji i sprawia, że dzieci postrzegają naukę jako coś, co daje im radość i pozwala się wykazać.

 

Ilość godzin:

Zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut.