O nas

Z NAMI PO CERTYFIKATY

Wykwalifikowani lektorzy ASAP przygotują Państwa do egzaminu FCE, CAE, CPE oraz IELTS.

DOŚWIADCZENI LEKTORZY

Lektorzy ASAP to grupa starannie wyselekcjonowanych nauczycieli. Wszyscy nasi lektorzy posiadają dyplom ukończenia filologii oraz bogate doświadczenie w nauczaniu. Zatrudniamy ludzi energicznych, dynamicznych i kreatywnych. Kadra SJO ASAP jest systematycznie szkolona w zakresie najnowszych metod nauczania.

Masz pytania - zapraszamy do kontaktu

O nas

ANGIELSKI SZYBKO ANGIELSKI PROSTOASAP zrodził się z nadmiaru energii i pasji metodycznej oraz miłości do języka angielskiego swoich założycieli – anglistki i oficera. Naszym celem było stworzenie nowoczesnej szkoły, przyjaznej dla słuchacza, gwarantującej mu wysoki poziom nauczania oraz indywidualne podejście.

Nauczamy głównie języków angielskiego i niemieckiego. W nauczaniu staramy się mądrze łączyć stare z nowym, korzystać ze sprawdzonych metod, ale łączyć je z nowościami.

Lektorów dobieramy starannie, dbając o to, aby obok kreatywności i energii charakteryzowała ich również kompetencja językowa i dobry kontakt z każdym słuchaczem.

Zajęcia u nas odbywają się wyłącznie w małych grupach (2-6 osób), ponieważ pozwala to na optymalne dobranie słuchaczy na danym poziomie i gwarantuje możliwość monitorowania postępów każdego uczestnika kursu.

about images